18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

"Police" pozywają Zarembę

Kaja Makowska
arch. Polskapresse
Joanna Żurowska z Zakładów Chemicznych “POLICE” S.A. poinformowała, że 4 października złożono w szczecińskim Sądzie Okręgowym pozew o ochronę dóbr osobistych przeciwko senatorowi Krzysztofowi Zarembie.

Spółka wnosi o zobowiązanie senatora PiS do złożenia na łamach szczecińskiej prasy przeprosin. Oczekuje również oświadczenia, iż Zaremba podał nieprawdziwe i naruszające dobre imię Zakładów informacje. Spółka domaga się także zasądzenia od senatora dwustu tysięcy złotych zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.
 
„Formułowanie ciężkich zarzutów pod adresem Z.Ch.”POLICE” S.A. zasługuje na zdecydowaną reakcję. Każdy uczestnik życia społeczno-gospodarczego, szczególnie każdy z przedsiębiorców notowanych na rynku publicznym, ma dobre imię, które jest niezbędnym elementem pozwalającym zdobyć i utrzymać zaufanie akcjonariuszy – inwestorów oraz kontrahentów” – czytamy w przesłanym do naszej redakcji komunikacie.

Według chemicznego potentata „POLICE” są spółką publiczną, w związku z czym spoczywają na niej szczególne obowiązki informacyjne wobec rynku. Przedstawiciele Zakładów Chemicznych uważają, że publiczny atak senatora Zaremby na dobre imię Spółki wymierzony jest właśnie w szczególnie wrażliwą sferę zaufania, jakim muszą się cieszyć „POLICE”, aby uczestniczyć w obrocie gospodarczym.

Czytaj takźe: Głosując - pomagasz

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: "Police" pozywają Zarembę - Zachodniopomorskie Nasze Miasto

Wróć na zachodniopomorskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto