Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Co schować do plecaka ewakuacyjnego? Plecak ewakuacyjny na wypadek kryzysu i wojny - Rządowe Centrum Bezpieczeństwa radzi, jak go spakować

(sn)
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało "Poradnik na czas kryzysu i wojny". Znajduje się w nim wiele ważnych informacji. 

RCB radzi, jak przygotować plecak ewakuacyjny. Pamiętaj: taki plecak powinien mieć przygotowany każdy z domowników. Ważne, by w sytuacji zagrożenia i konieczności ucieczki, każdy jednym ruchem miał przy sobie wszystkie, najpotrzebniejsze rzeczy.

Upewnij się, że każdy z domowników wie, gdzie taki plecak się znajduje. Ponadto, dołącz do plecaka kartę z nazwiskiem i adresem.

Sprawdź, co powinno znaleźć się w plecaku ewakuacyjnym. Oto wskazówki Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.
Kliknij i przejdź do listy niezbędnych rzeczy ----->
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało "Poradnik na czas kryzysu i wojny". Znajduje się w nim wiele ważnych informacji. RCB radzi, jak przygotować plecak ewakuacyjny. Pamiętaj: taki plecak powinien mieć przygotowany każdy z domowników. Ważne, by w sytuacji zagrożenia i konieczności ucieczki, każdy jednym ruchem miał przy sobie wszystkie, najpotrzebniejsze rzeczy. Upewnij się, że każdy z domowników wie, gdzie taki plecak się znajduje. Ponadto, dołącz do plecaka kartę z nazwiskiem i adresem. Sprawdź, co powinno znaleźć się w plecaku ewakuacyjnym. Oto wskazówki Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Kliknij i przejdź do listy niezbędnych rzeczy ----->pexels.com
PLECAK EWAKUACYJNY. KAŻDY Z NAS POWINIEN GO MIEĆ. CO DO NIEGO SPAKOWAĆ? Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało "Poradnik na czas kryzysu i wojny". Znajduje się w nim wiele ważnych informacji, z którymi każdy z nas powinien się zapoznać. W poradniku pojawia się bardzo ważna informacja o tym, jak przygotować plecak ewakuacyjny. RCB podpowiada, co powinno się w nim znaleźć.

Plecak ewakuacyjny powinien mieć każdy z domowników i każdy powinien wiedzieć, gdzie on się znajduje. W sytuacji kryzysowej, gdy bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich jest zagrożone, musisz uciekać. W takich chwilach liczą się minuty, czasami nawet sekundy. Dlatego tak ważne jest, by w chwili zagrożenia nie szukać potrzebnych rzeczy, nie zastanawiać się nad tym, co będzie potrzebne, tylko po prostu chwycić przygotowany zestaw ewakuacyjny i udać się w bezpieczne miejsce.

- Podczas kryzysu ryzyko problemów z dostępnością prądu, wody i pożywienia jest bardzo duże. Upewnij się odpowiednio wcześnie, że masz wszystko, co będzie Ci potrzebne. Twoim celem jest przetrwanie tygodnia - informuje Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

Pamiętaj też, by do plecaka dołączyć kartkę z imieniem, nazwiskiem i adresem.

Plecak ewakuacyjny: to powinno się w nim znaleźć:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Zmiana czasu nie ma sensu. Kiedy z tym skończymy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Co schować do plecaka ewakuacyjnego? Plecak ewakuacyjny na wypadek kryzysu i wojny - Rządowe Centrum Bezpieczeństwa radzi, jak go spakować - Gazeta Lubuska

Wróć na zachodniopomorskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto