Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Memoriał im. R. Wysockiego. Zwycięstwa faworytów

Paweł Majchrzak
W pierwszym dniu Memoriału R.Wysockiego Kotwica Kołobrzeg zmierzyła się ze Spójnią Stargard, rywalem gospodarzy turnieju, drużyny AZS Radex Szczecin był AZS Koszalin.

Jako pierwsi na parkiet wybiegli koszykarze ze Stargardu i Kołobrzegu. Zawodnicy Spójni jedynie w pierwszej kwarcie meczu byli w stanie dotrzymać kroku rywalom występującym na co dzień w Tauron Basket Lidze. Kotwica łatwo pokonała Spójnię 83:48.

Punkty zdobywali:

Spójnia Stargard: Stokłosa 12 (2), Grudziński 7 (1), Wilczek 7 (1), Bodych 6, Buczyniak 6 (1), Grzegorzewski 4, Kulikowski 4, Dylik 2

Kotwica Kołobrzeg
: Scott 20 (1), Harris 16, Franklin 10, Rduch Szymon 8, Diduszko 7, Bręk 6, Zabłocki 5, Rduch Przemysław 4, Sikora 4, Wołoszyn 2.

W drugim spotkaniu AZS Radex zmierzył się z AZS Koszalin. Gospodarze postawili w pierwszej połowie twarde warunki rywalom, po przerwie podopiecznym trenera Majcherka nie starczyło jednak sił i doświadczenia aby sprawić niespodziankę. AZS Koszalin wygrał ostatecznie 73:57.

AZS Radex: Pacocha 14, Majcherek Michał 9, Majcherek Maciej 7, Sudowski 9, Prus 7, Pytyś 6, Balcerek 3 (1), Podgalski 2, Dudek.

AZS Koszalin: Woodbury 21, Perka 14, Frazier 12 (2), Milicić 7 (1), Arabas 6 (2), Śnieg 5, Bartosz 4, Kinloch 4, Łuszczewski, Frasunkiewicz, Sroka.

Dziś o godzinie 16:00 Spójnia zagra z AZS Koszalin, a o 18 szczecinianie zagrają z Kotwicą Kołobrzeg.