Poszukiwani listem gończym - Szczecin. Zobacz listę i zdjęcia przestępców, którzy poszukiwani są przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie. To już drugą część galerii osób, które ukrywają się przed policją. Sprawdź czy kogoś widziałeś.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

stokrotka 002 (gość)

niby mają zrobione zdjęcia poszukiwanych ale co z tego jak facet wystarczy ze założy okulary zetnie się inaczej zapuści wąsy albo zgoli i zmieni kolor oczu. oni pewnie są wśród nas w autobusie siedzą obok i z kąd mamy wiedzieć ze ta osoba jest poszukiwana jest jego zdjęcie a wygląda całkiem inaczej.

Oliwia2 (gość)

Co z tego że są poszukiwani ? Tu wystarczy popatrzecna Kraków ul Chmieleniec 10/15 -Ojciec Chrzesny -tak chce by mówiono do niego ( A tu gey,diler morder,ca konfident -cwe,l) Patryk Franciszczok lat 31 tel 725-415-862 gg 18621305 ! Takiej szma,ty to jeszcze nie widziałem opuścił więżienie 10.02.2011r -wyszedł po skandalach więżieniu 2 razy został konfidentem -jest barzo bogaty facebook on w kurtce skórzanej )Kraków.