MZK Koszalin - Rozkład jazdy autobusów w Koszalinie

MZK Koszalin - Rozkład jazdy autobusów w Koszalinie (© WIKIPEDIA)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

MZK Koszalin: Sprawdź aktualny rozkład jazdy MZK Koszalin. Najnowsze informacje, ceny biletów, rozkłady jazdy autobusów, mapa komunikacji, teraz wszystko w jednym miejscu! MZK Koszalin w pigułce!

MZK Koszalin - sprawdź aktualny rozkład jazdy autobusów w Koszalinie!Rozkład jazdy MZK Koszalin:
>>>>> Sprawdź aktualny rozkład jazdy MZK Koszalin

Cennik biletów MZK Koszalin:
>>>>> Aktualny cennik biletów MZK Koszalin

Mapa komunikacji MZK Koszalin:
>>>>> Sprawdź mapę komunikacji MZK Koszalin

Najnowsze informacje MZK Koszalin:
>>>>> Aktualności MZK Koszalin


O MZK Koszalin:

Dziś Spółka MZK Koszalin jest Firmą o zupełnie odmiennym obliczu; unowocześniona, oparta na solidnych podstawach majątkowych i finansowych z powodzeniem egzystująca na lokalnym rynku transportowym. Swe usługi przewozowe realizuje na obszarze m. Koszalina i gmin ościennych obsługując:

14 linii miejskich
1 linia podmiejska
3 linie sezonowe (w tym jedna podmiejska)

Spółka przewozi w skali roku ok. 23 milionów pasażerów (przebieg łączny ok. 4,2 mln wozokilometrów) troszcząc się nieustannie o bezpieczeństwo i wysoką jakość świadczonych usług.

Mając na uwadze dobro pasażera systematycznie unowocześnia i modernizuje posiadany tabor przewozowy (64 autobusów) dostosowując go do najwyższych standardów technicznych i organizacyjnych. Wyrazem uznania dla osiągnięć i dorobku

>>>>> MZK Koszalin - Historia zakładu sięga 1949 roku!Firmy są prestiżowe tytuły i wyróżnienia zdobyte na przestrzeni ostatnich 7 lat oraz wysokie oceny uzyskiwane w sondażowych badaniach opinii publicznej.

>>>>> ZOBACZ TAKŻE: MZK KOSZALIN - AKTUALNY ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW

źródło: MZK Koszalin

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!