Agnieszka Chylińska, po wydaniu długo oczekiwanej płyty „Forever Child”, od października 2016 r. gra koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów. Po kolejnych występach artystki w Polsce i Europie producenci trasy – Music Company i Top Management – zapraszają na koncert do Koszalina w ramach letniej części „Forever Child Tour” 2017. My mamy dla Was bilety!

„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.
My mamy dla was do wygrania pięć podwójnych zaproszeń.
Jak wygrać?
Opisz swój najlepszy koncert i wyślij odpowiedź na maila: konkursy@naszemiasto.pl w temacie wpisując CHYLIŃSKA. Jury nagrodzi 5 najciekawszych odpowiedzi, których zwycięzcy otrzymają dwuosobowe zaproszenie na koncert.
Koncert odbędzie się 12 sierpnia, godz. 20.30, w Amfiteatrze w Koszalinie.

Konkurs trwa do 6 sierpnia, do godz. 23.59
Regulamin konkursu >>

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!