WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „KARTKA BOŻONARODZENIOWA” „OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”
Organizatorami tego przedsięwzięcia były Agnieszka Zaręba, Regina Kaliszczyk, Irena Przybyłowska-Nowak.
Organizatorzy bardzo wysoko ocenili poziom tegorocznych prac, które wyróżniały: estetyka, dbałość o szczegóły, nowatorskie pomysły.
Prace oceniono w następujących kategoriach wiekowych:
- oddziały przedszkolne
- klasy 1
- klasy 2 – 3
- klasy 4
- klasy 5 – 6
- klasy 7 – 8 i 3 gimnazjum
KARTKA BOŻONARODZENIOWA – PRACE NAGRODZONE
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
I miejsce – Klaudia Grzegorek – 0a
II miejsce – Marta Podkowska – 0a
III miejsce – Nikola Duszkiewicz – 0b
Wyróżnienie – Jagoda Kołodziejczyk – 0a
Hanna Cielecka – 0b
KLASY 1
I miejsce – Maja Kwiecień – 1b
Julia Martisz – 1c
II miejsce – Krzysztof Haziak – 1c
Hubert Jakubowski – 1b
III miejsce – Bernard Pankiewicz – 1b
KLASY 2 – 3
I miejsce – Aleksandra Zbrzeska – 3b
II miejsce – Oliwia Sikora – 3a
III miejsce – Bartosz Stanisławski – 2c
Wyróżnienie – Lilianna Jabłońska– 3b
Błażej Borwik – 2b
Kacper Jankowski – 3a
KLASY 4
I miejsce – Hubert Kamiński – 4b
II miejsce – Oliwia Jasińska – 4b
III miejsce – Wiktoria Zając – 4a
Wyróżnienie – Marcel Haziak – 4d
KLASY 5 – 6
I miejsce – Wiktoria Mieleniewicz – 5b
II miejsce – Michał Ignaś – 6b
III miejsce – Agata zielińska – 5d
Wyróżnienie – Patryk Gbór – 5a
KLASY 7 – 8 i 3 gimnazjum
I miejsce – Kinga Mieleniewicz – 7c
OZDOBA BOŻONARODZENIOWA – PRACE NAGRODZONE
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
I miejsce – Jagoda Kołodziejczyk – 0a
II miejsce – Natalia Łozowska – 0a
Dominik Łozowski – 0a
III miejsce – Eryk Latkowski – 0b
Wyróżnienie – Klaudia Grzegorek – 0a
Klaudia Starzycka – 0b
Hanna Cielecka – 0b
KLASY 1
I miejsce – Maja Kwiecień – 1b
Julia Martisz – 1c
II miejsce – Marcel Haziak – 1c
Hubert Jakubowski – 1b
III miejsce – Bernard Pankiewicz – 1b
KLASY 2 – 3
I miejsce – Aleksandra Zbrzeska – 3b
II miejsce – Oliwia Sikora – 3a
III miejsce – Bartosz Stanisławski – 2c
Wyróżnienie – Lilianna Jabłońska– 3b
Błażej Borwik – 2b
Kacper Jankowski – 3a
KLASY 4
I miejsce – Milena Bryła, Kornelia Śledziona– 4a
II miejsce – Lena Masłowska - 4d
Michał Masłowski – 4d
III miejsce – Hubert Wdziękoński – 4a
Wyróżnienie – Weronika Głowacka– 4a
Ilona Solecka– 4d
Oliwia Izwikow – 4b
KLASY 5 – 6
I miejsce – Błażej Koźba – 6b
Julia Furmańczyk – 5d
II miejsce – Eliza Pietrzak – 5e
Patryk Frątczak – 5e
III miejsce – Patryk Gbór– 5e
Wyróżnienie – Dominika Szlanderbach – 5b
KLASY 7 – 8 i 3 gimnazjum
I miejsce – Oliwier Rozbiegalski – 3b Gim
II miejsce – Tomasz Chrząstek –7a
III miejsce – Oliwier Szymanowski – 8b
Wszystkie prace konkursowe zostały wystawione 21.11.2018 r. na kiermaszu charytatywnym „POMAGAMY JASIOWI” . Dochód uzyskany ze sprzedaży przeznaczono na leczenie małego Jasia.
Jak postępować, aby chronić się przed bólami pleców
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?